office-620817_1920

Proč si zvolit dodavatelskou účetní firmu?

Každý podnikatel si v současné době uvědomuje, že zaměstnanci představují nemalou část vynakládaných nákladů, které se snaží všichni maximálně optimalizovat. Proto je velmi výhodné zejména pro zpracování účetnictví uzavřít spolupráci s dodavatelskou firmou.

Nemusíte totiž platit, jak je tomu u zaměstnaneckého poměru, vysoká sociální a zdravotní pojištění, vstupní lékařské prohlídky, nemocenské v případě pracovní neschopnosti, řešit výběrová řízení v případě výpovědi či odchodu na mateřskou dovolenou, aktualizovat účetní software, zajišťovat školení pro účetní atd.

Zejména od roku 2016 s uzákoněním kontrolního hlášení pro plátce DPH široká veřejnost zjišťuje výhody v účetním outsourcingu.

calculator-385506_1920
Co získáte při spolupráci s námi?
  • Finanční úsporu
  • Omezení rizik
  • Více času pro Vaše podnikání
  • Naši podporu při rozvoji Vaší firmy
Kolik Vás to bude stát?

Cenu za vedení účetnictví nelze stanovit univerzálně. Cena závisí na rozsahu a způsobu přípravy podkladů pro vedení účetnictví. Navíc někteří klienti preferují paušální částku, jiní zase cenu dle výkonu či hodiny.  Proto naše firma stanovuje ceny pro vedení účetnictví dohodou s klientem.

Domníváme se, že Vám můžeme poskytnout účetní služby za cenu, která bude z pohledu kvality a času pro Vás více než přijatelná a ušetří Vám zejména drahocenný čas, jež můžete věnovat Vašemu podnikání.

Využijte náš kontaktní formulář nebo volejte na 607 867 321 a informujte se o ceně za zpracování Vašeho účetnictví.

Těšíme se na vzájemnou budoucí spolupráci!